SUKCESY 2017/2018
KONKURS PLASTYCZNY "TAJEMNICE JESIENNEGO LASU"
Nagrody otrzymały:
III miejsce - Oliwia Czarnota (Biedronki)
wyróżnienie:
- Oliwia Mazur (Biedronki)
- Nikola Tereszkiewicz (Biedronki)
- Maja Pakuła (Pasikoniki)
KONKURS POEZJI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ " DO NIEPODLEGŁEJ"
Nagrody otrzymali:
I miejsce - Marika Guzik i Tereza Prohazka (0 a)
wyróżnienie - Mikołaj Magierski ( Pszczółki)
KONKURS PLASTYCZNY "DOBRANOCKI Z DAWNYCH LAT"
laureatką została Maja Żuk z grupy Biedronek, która to otrzymała nagrodę publiczności
XII EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
"ZIMA W PAPIEROWYM OGRODZIE- MAGICZNE ŚWIĘTA"
Wyróżnienie otrzymała - LILIANA WISZ - 0 c
KONKURS PLASTYCZNY „BAJECZNY KARNAWAŁ”
dzieci młodsze:
I miejsce - Katarzyna Humenny
II miejsce - Lena Rajewska
III miejsce - Liliana Dudek
dzieci starsze :
I miejsce - Tymoteusz Polowy
II miejsce - Wiktoria Szuberla
III miejsce - Szymon Czekański
oraz nagrodę specjalną Barbara Wójcik.
I GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK
Dzieci młodsze:
I miejsce - Maja Gwozdek - Pasikoniki
wyróżnienie - Olaf Lewczak - Motylki
Dzieci starsze:
II miejsce - Marika Guzik 0 a
wyróżnienie: Lena Błażejowska - Biedronki
Zuzanna Mróź 0 a
KONKURS PLASTYCZNY
" ZACZAROWANY ŚWIAT FIGUR GEOMETRYCZNYCH"
I miejsce:
Gabriela Sitarz - 0 a
Zuzanna Fugas - Motylki
II miejsce:
Dawid Bukowski - 0 c
Tymoteusz Gancarz - Pasikoniki
III miejsce:
Julia Mioduszewska - 0 b
Karol Dubis - Pszczółki
Wyróżnienie:
Oliwia Czarnota - Biedronki
XIII DZIEŃ SOKOŁA- TURNIEJ DZIECI i MŁODZIEŻY
W AKROBATYCE O PUCHAR WÓJTA GMINY KRASNE
II miejsce - Michał Kucab 0 c
GMINNY TURNIEJ WARCABOWY
II miejsce - HUBERT KOSAK 0 c
III miejsce -BIANKA WASZKIEWICZ 0 c
GMINNY KONKURS POLSKICH TAŃCÓW NARODOWYCH I LUDOWYCH
kategoria 3-4 latki:
I miejsce – Żabki (taniec „Szewczyk” - opiekun p. Patrycja Ostrowska)
III miejsce – Pasikoniki” (taniec „Grozik” - opiekun p. Agnieszka Drągowska)
kategoria 5-6 latki:
I miejsce – Pszczółki (taniec „Krakowiak” - opiekun p. Wanda Czarnota)
KONKURS DLA DZIECI I RODZICÓW
KONSTRUOWANIE GIER PLANSZOWYCH
Przyznano trzy równorzędne nagrody pierwsze:
- Andżelika Bryła - Pszczółki
- Julia Południak - Pszczółki
- Zuzanna Świgoń - Biedronki
GMINNY KONKURS PLASTYCZNY
"PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA"
III miejsce - Dagmara Murdza ( Rybki)
wyróżnienie - Maja Żuk ( Biedronki)